29 maja 2020 19:00
29 maja o godz. 19:00 transmitowaliśmy koncert zespołu Polish Floyd. Zespół Polish Floyd został założony przez czterech muzyków, którzy grają utwory swoich idoli, kultowej formacji PINK FLOYD. Wspólna przygoda gitarzystów:…
„Lekarze dla Służby Zdrowia” - zapraszamy na transmisję
fot. M.Kołodziej

Zapraszamy na wyjątkowy, akustyczny koncert online zespołu DOC.

„Lekarze dla Służby Zdrowia” pod takim hasłem w najbliższy piątek 17 kwietnia o godzinie 19:00 wystąpi zespół DOC. Koncert odbędzie się poza studiem Polskiego Radia Rzeszów, a muzycy będą grać nie mając ze sobą bezpośredniego kontaktu. Transmisja koncertu odbędzie się na naszej antenie i kanale YouTube.

Grupa powstała latem 2014 roku z inicjatywy dwóch lekarzy z Łańcuta: neurologa Konrada Bauma i gastroenterologa/internistę Tomasza Ryznara. Pomimo tak odpowiedzialnej i czasochłonnej pracy obaj muzycy mają za sobą spore doświadczenie i historię muzyczną z niemałymi sukcesami.

Obaj lekarze pracują obecnie w jednym z 19 Jednoimiennych Szpitali Zakaźnych w Łańcucie, zajmując się pacjentami z Koronawirusem.

„Lekarze dla Służby Zdrowia” - zaproszenie na koncert


Poniżej link na radiowy kanał YouTube: 

https://www.youtube.com/user/PRRzeszow

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Czytany 708 razy
Więcej w tej kategorii: « Patryk Mateja Polish Floyd »

1 komentarz

  • Observator 18 Kwi, 2020

    Piękny koncert tzw. wielostudyjny. Sympatyczny Zespół DOC z lekarzami leczącymi również terapią muzyczną. Dzięki dla Pana Redaktora Maćka za zorganizowani tak fajnej uczty muzycznej w tym szczególnym dla każdego czasie..

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj