28 lutego 2020 19:00
"ORNETTE" to nowa droga basisty, który od lat jest muzykiem zespołu "ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY". Pod pseudonimem ORNETTE Grzegorz Stępień nagrał album Twarzą w Twarz. Album ukazał się w listopadzie 2015 r.…
SABINA
fot. Marek Kołodziej

SABINA czyli Sabina Karwala, to niezależna artystka, która na polskim rynku muzycznym zadebiutowała na początku 2018 roku, prezentując swój pierwszy singiel zatytułowany „Kołysanka”. Utwór ten poprzedził live sesję trzech autorskich utworów, ukazujących artystkę wraz z jej zespołem.

Sabina posiada wykształcenie aktorskie. Jest absolwentką Szkoły Filmowej w Łodzi i dotychczas spełniała się głównie na scenach teatralnych. Jest także finalistką 36. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

27 czerwca 2018 roku swojej premiery doczekał się pierwszy oficjalny klip SABINY do utworu „Panowie w kapeluszach”, idealnie łączący dwa najbliższe światy artystki: muzykę oraz film. Warto zaznaczyć, iż został on zrealizowany w jednym ujęciu, bez cięć montażowych, a realizacji projektu podjęła się zdolna grupa absolwentów ze Szkoły Filmowej w Łodzi, z którymi Sabina zaprzyjaźniła się na studiach.

Intensywne prace nad debiutanckim albumem długogrającym artystki zajęły blisko 2 lata i zaowocowały bogatym w różnorodne brzmienia materiałem. Płyta nosi nazwę "Lepidoptera", a za produkcję muzyczną odpowiada duo producenckie UPNDWN.

sabina

https://www.youtube.com/channel/UCKfCMw4T6rfg8-Ago0FQYFQ

Oceń ten artykuł
(9 głosów)
Czytany 1133 razy

2 komentarzy

  • Jula 26 Sty, 2020

    Tego nie wie nikt.! W radiu też!

  • ago19 17 Sty, 2020

    Czy można wiedzieć w którym dniu rozpoczyna się tydzień w PR Rzeszów?

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj