24 stycznia 2020 19:00
SABINA czyli Sabina Karwala, to niezależna artystka, która na polskim rynku muzycznym zadebiutowała na początku 2018 roku, prezentując swój pierwszy singiel zatytułowany „Kołysanka”. Utwór ten poprzedził live sesję trzech autorskich…
1ONE
fot. Marek Kołodziej

20 listopada w ramach audycji Rock Radio wystąpił zespół 1ONE.

Początek działalności zespołu sięga 2012 roku. Nagraliśmy wtedy pierwszą płytę „Njoyin”. W grudniu 2014 roku zagraliśmy w najsłynniejszym rockowym klubie świata "WHISKY A GO GO" w Hollywood, w kultowym klubie "RAMONA MAINSTAGE" w San Diego, w "ADRENALINA" w Las Vegas.

W grudniu 2015 roku ONE ponownie koncertował w USA m.in. dostał zaproszenie do "WHISKY A GO GO", ale tym razem już nie jako support lecz jako gwiazda wieczoru! W tym klubie karierę rozpoczynał Jimmy Hendrix, The Doors, Guns N' Ross, a ostatnio koncertował Slash.

Na drugiej płycie, „Świat Świętych krów”, gościnnie występuje Paul Gilbert, słynny gitarzysta z formacji Mr.Big. Album został w całości nagrany w Los Angeles. W Polsce ukazał się w kwietniu 2015r. zaś wydanie angielskojęzyczne pojawiło się na półkach sklepów muzycznych w USA 27 października 2015 r.

W Polsce 1ONE koncertował m.in.. podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów POLSATU w Gdyni, w studio Agnieszki Osieckiej – koncert transmitowany na żywo w Programie Trzecim Polskiego Radia, czy też w „Świat się Kręci” telewizyjnej Jedynki, na IMPACT FESTIWAL (Katowicki Spodek), Metal Hammer Festival (Arena Łódź) , grał jako gość specjalny z BLACK LABEL SOCIETY we wrocławskim "ETERZE" i w warszawskiej "STODOLE", a w lipcu 2018 roku 1ONE wystąpił w Tauron Arenie przed legendarnymi DEEP PURPLE.

Jesienią 2019r. ukaże się trzeci album formacji 1ONE. Jego producentemi są Jun Murakawa (Soundgarden, Paul Gilbert, Nine Inch Nails) i Ryszard Sygitowicz. Gościnnie na płycie wystąpią: na gitarze Doug Aldrich (Whitesnake), na basie Stu Hamm (Joe Satriani, Steve Vai, Frank Gambale), na perkusji Jeff Bowders (Paul Gilbert, Shakira, Joe Satriani).

Obecny skład zespołu:

Sylwia Dziardziel – wokal
Aga Malicka – instrumenty klawiszowe
Artur Olkowicz – bass
Adrian Łukaszewski - perkusja

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Czytany 493 razy
Więcej w tej kategorii: « Wołosatki Sosnowski »

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj