28 lutego 2020 19:00
"ORNETTE" to nowa droga basisty, który od lat jest muzykiem zespołu "ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY". Pod pseudonimem ORNETTE Grzegorz Stępień nagrał album Twarzą w Twarz. Album ukazał się w listopadzie 2015 r.…
Śrubki
fot. Marek Kołodziej

Projekt muzyczny Diany Ciecierskiej i Michała Jurkiewicza. Grają i śpiewają własne utwory, współpracują z Grzegorzem Wasowskim oraz Michałem Zabłockim.

Diana Ciecierska jest półfinalistką "Mam Talent" emitowanego przez TVN. Laureatka wielu prestiżowych międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów wokalnych. Zdobywczyni nagrody Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Debiuty. Reprezentantka Polski na Międzynarodowym Festiwalu „Razem we wspólnej Europie" w Monachium. Studentka wokalistyki w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Jej drugą pasją jest język angielski, kształci go jako studentka anglistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Przez wiele lat związana z Tarnobrzeskim Domem Kultury.

Michał Jurkiewicz - jest kompozytorem, autorem tekstów, aranżerem, klawiszowcem, producentem muzycznym, altowiolistą. Posiada własną drezynę kolejową, jego pasją jest kolejnictwo, które często jest tematem jego utworów. Koncertuje w zespole Grzegorza Turnaua. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie altówki. Współpracuje stale z artystami takimi jak: Ewa Bem, Zbigniew Wodecki, Andrzej Sikorowski, Grzegorz Turnau, Anna Serafińska, Zbigniew Zamachowski, Kuba Badach, Dorota Miśkiewicz.

Współpraca muzyczna Michała i Diany rozpoczęła się rok temu. Oboje pochodzą z Podkarpacia. Wspólnie koncertują wraz z zespołem. Wiosną 2017 ukaże się ich nowy album, nad którym obecnie kończą pracę.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 557 razy

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj