28 lutego 2020 19:00
"ORNETTE" to nowa droga basisty, który od lat jest muzykiem zespołu "ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY". Pod pseudonimem ORNETTE Grzegorz Stępień nagrał album Twarzą w Twarz. Album ukazał się w listopadzie 2015 r.…
Halina Mlynkova
fot. Marek Kołodziej

Halina Młynkova to Artystka o ogromnej wrażliwości, ujmującej subtelności i tajemniczości. Była wokalistka Brathanków, z którymi odniosła ogromny sukces. W 2011 ukazał się pierwszy solowy album Haliny, zatytułowany "ETNOTEKA" promowany przez single "Kobieta z moich snów" oraz "Dziwogóra". W 2013 roku Halina wydała drugą solową płytę "PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA" promowaną przez singiel "Aż do dna" i "Ostatni raz".


Autorem kompozycji i producentem całego albumu jest Leszek Wronka, który pisał przeboje dla słynnych czeskich gwiazd takich jak Karel Gott i Helena Vondráckova. Halina Młynkova nieustannie koncertuje, zarówno w kraju, jak i za granicą. Dziś Artystka wraca po trzech latach z trzecią solową płytą. Melodyjne utwory, folkowe klimaty i pop na najwyższym poziomie to coś, co usłyszymy na płycie Haliny. Szykuje się powrót w wielkim stylu! Płytę promuje singiel "Kawa" oraz wszystkim dobrze znany przebój "Zabiorę Cię".

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 882 razy
Więcej w tej kategorii: « Buslav AnVision »

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj