29 czerwca 2018 19:00
29 czerwca o godz. 19:00 w studiu im. Tadeusza Nalepy w Polskim Radiu Rzeszów wystąpił Arek Zawiliński. Arek Zawiliński - bluesmen, kowboj, autor muzyki, tekściarz, wokalista, gitarzysta posługujący się technikami…

Do udziału w XX Międzynarodowych Warsztatach Piosenkarskie ZAKR napłynęła bardzo duża ilość zgłoszeń z całej Polski i z zagranicznych ośrodków polonijnych. W ramach warsztatów odbędzie się także konkurs na piosenkę premierową, ogłoszony przez Związek Polskich Autorów i Kompozytorów ZAKR w Warszawie.

Wezmą w nim udział znani artyści scen polskich, członkowie ZAKR, którzy przygotują premierowe utwory. Na scenie zaśpiewają je uczestnicy warsztatów, a najlepsze wykonania zostaną nagrodzone. Laureat głównej nagrody zostanie nominowany do udziału w XV Edycji Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival”. Fundatorami nagród będą m.in.: Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, Sejmik Województwa Podkarpackiego oraz Fundacja im. Krzysztofa Dzikowskiego.

Konkurs na piosenkę premierową odbędzie się 11 sierpnia 2018 o godzinie 17.00 w Polskim Radiu Rzeszów (wejście tylko z zaproszeniami) w którym to jury w składzie:

Krzysztof Dzikowski
Krystyna Prońko
Anna Czenczek
Tomasz Filipczak
Stanisław Klawe
Maciej Gnatowski
Jerzy Mamcarz

wybierze najlepiej wykonaną piosenkę premierową.

Nagrodzone utwory będzie można usłyszeć 12 sierpnia 2018 o godzinie 19.00 na rzeszowskim Rynku. Wstęp wolny!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 123 razy
Więcej w tej kategorii: « Arek Zawiliński

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj