12 października 2018 19:00
 12 października o godzinie 19:00 w studiu koncertowym Polskiego Radia Rzeszów wystąpił zespół Trancepesilum. Zespół Trancepesilum powstał w 2013 roku w Rzeszowie. Wykonujemy muzykę, którą określamy jako trance-fusion. Początkowo działaliśmy w…
Dreamheart
fot. Marek Kołodziej

18 maja o godzinie 19 w studiu koncertowym Polskiego Radia Rzeszów wystąpił zespół Dreamheart.

DREAMHEART to pop rockowy zespół z Rzeszowa, który powstał w 2014 roku. To czterech przyjaciół, których połączyła pasja do muzyki. Inspirują się takimi zespołami jak One Direction, All Time Low, 5 Seconds of Summer czy Paramore.

W kwietniu 2017r wydali cyfrowo swoją pierwszą Epkę “Paper Hearts”. Wykonują wyłącznie swoje kompozycje w języku angielskim jako że wokalista i autor wszystkich tekstów, Kamil Rejman wychował sie w Kalifornii. Mimo relatywnie krótkiego stażu, zespół zagrał wiele koncertów na większych i mniejszych scenach, oraz wziął udział w wielu przeglądach (między innymi Festiwal Muzyczna Jesień w Grodkowie, Juwenaliada w Krośnie, mRock Festival w Tarnobrzegu, Muzyczny Mielec, Gliwicki Port Rocka).

W sierpniu 2018 zagrają na Najpiękniejszym Festiwalu Świata czyli Pol’And’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą (dawniej Przystanek Woodstock).

Dreamheart - Monsters & Guns (Official Music Video)

Skład:
Kamil Rejman – wokal, gitara
Eryk Szczepaniec – gitara
Jakub Trałka – gitara basowa
Mateusz Jastrzębski - perkusja

https://www.youtube.com/watch?v=B9BI8XQwidY

 

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 607 razy

Artykuły powiązane

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj