29 maja 2020 19:00
29 maja o godz. 19:00 transmitowaliśmy koncert zespołu Polish Floyd. Zespół Polish Floyd został założony przez czterech muzyków, którzy grają utwory swoich idoli, kultowej formacji PINK FLOYD. Wspólna przygoda gitarzystów:…
runforrest
Fot. Marek Kołodziej

25 maja 2018 w Polskim Radiu Rzeszów wystąpił runforrest.

runforrest pojawił się znikąd. Pisze własne piosenki, a jakość i dojrzałość jego poezji są bardzo dobrze ugruntowane jak na tak młody wiek. Podobnie z jego śpiewem i panowaniem nad głosem.

Każdy jego koncert spotyka się z niesamowicie pozytywnym odbiorem. Ma za sobą bardzo udany występ podczas Enea Spring Break 2017 w Poznaniu, Opole Songwriters Festival, Czad Festiwal oraz Sofar Sounds Kraków i Sofar Sounds Warsaw. Latem 2017 wziął udział w Fama Festiwal w Świnoujściu, występował także między innymi przed Kortezem, Public Service Broadcasting (UK) i Mani Orrason (IS).

Do sukcesów należy dopisać również miano laureata krakowskiego Festiwalu MILA 2015 oraz Finalisty Przeglądu Zespołów Bluesroads 2016.

10 listopada ukazał się jego debiutancki minialbum zatytułowany po prostu "runforrest", na którym znalazło się pięć utworów. Materiał wielokrotnie gościł na antenie Programu III Polskiego Radia, a sam Piotr Stelmach określił go mianem jednego z najciekawszych polskich wydawnictw końcówki 2017 roku.

EPka w wersji cyfrowej dostępna jest we wszystkich serwisach streamingowych oraz w wersji fizycznej podczas koncertów.

runforrest "Stoned On Dylan" BalconyTV Poznań

runforrest "Sleep"

runforrest "Butterflies"

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Czytany 710 razy
Więcej w tej kategorii: « Eleanor Gray Dreamheart »

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj