Już 16 marca pojawi się w sprzedaży najnowsza płyta Miuosha – POP., na której będzie można usłyszeć m.in. Katarzynę Nosowską, Tomasza Organka oraz Bajm. Właśnie ukazał się drugi singiel promujący wydawnictwo – Traffic – nagrany wspólnie z Piotrem Roguckim.

Trzeba się nauczyć oddychać na zapas – tak śpiewa Piotr Rogucki w najnowszym utworze promującym płytę POP. Opowiada on o dusznym życiu w mieście, pełnym codziennej presji i niespełnionych ambicji. Autorami tekstu są Miuosh, odpowiadający również za muzykę oraz Piotr Rogucki. To już drugi singiel z najnowszego wydawnictwa rapera. Pierwszy – Tramwaje i Gwiazdy, nagrany wspólnie z Katarzyną Nosowską, miał premierę 23 lutego.

Najnowszy album Miuosha – POP. – to płyta niezwykle eklektyczna, która przełamuje schematy myślenia o rapie. Za warstwę muzyczną, oprócz Miuosha i muzyków z FDG. Orkiestry, odpowiadają Michał Fox Król, Smolik, Myslovitz, Maciej Sawoch i Fleczer. Na albumie usłyszeć będzie można również efekty współpracy z zespołem Bajm, Katarzyną Nosowską, Myslovitz i Kasią Gołomską, Piotrem Roguckim, SOXSO czy Tomaszem Organkiem.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 752 razy
Etykiety

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj