Reaktywowana legenda rocka zagra w Radiu Rzeszów
fot. materiały prasowe

Korpus - legenda Jarocina, laureaci największych i najważniejszych festiwali rockowych w Polsce, jak m.in Open Rock, Rock Skra, Rock Giełda, Rock Na Wyspie, Rock Arena, Rock Galicja etc. powracają na sceny z nowym albumem zatytułowanym "Respekt" i ruszają w trasę promocyjna.

Rozpoczną już w styczniu koncertem w ramach WOŚP, aby potem odwiedzić Wrocław, Chorzów, Zagań, Rzeszów i Warszawę, a to dopiero początek planów związanych z promocją nowej płyty.

Jak napisał jeden z recenzentów  portalu "Metal Tample" oceniając bardzo wysoko nowy album zespołu "Powracanie po tak długim czasie nigdy nie jest łatwe, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy wszystko jest już inne a społeczeństwo domaga się rzeczy, które wcześniej nie byłyby tak znane. Jednak niezależnie od tego, gdzie i kiedy, zawsze można coś dobrego dodać. KORPUS ponownie postawił swoją stopę w tym nowym świecie z "Respektem"...To bardzo słuszna uwaga a KORPUS udowodnił, że Rock And Roll to muzyka zawsze znakomita, oczywiście wtedy, gdy wykonuje się ją na najwyższym poziomie. I nie chodzi tu o sentymenty, ale o to, że KORPUS jest też zupełnie nową propozycją na naszym rynku muzycznym i już udowodnił, że jest dla niego miejsce, które czekało właśnie na nich, bo miejsce na dobry polski Rock jest zawsze. Z  "Respektem" do tego "nowego świata", ale i z respektem do nich, nadchodzi Korpus, aby odwiedzić was w waszych miastach z nowym materiałem.

Trasa:

14.01. Regionalne Centrum Kultury  - koncert w ramach WOŚP( Drzewica k.Łodzi )
17.02. Firlej - Wrocław
02.03. Leśniczówka - Chorzów
24.03. Elektrownia - Żagań
27.04. Koncert w Radiu Rzeszów
18.05. Potok - Warszawa

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 516 razy
Etykiety

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj