Ray Wilson

Zapraszamy na finałowy koncert laureatów Nagrody Muzycznej Polskiego Radia Rzeszów Werbel 2017, który odbędzie się 23 lutego 2018 roku w rzeszowskim klubie LUKR.

Wystąpią zdobywcy nagrody publiczności - Tension Zero (za krążek Humane.exe) i nagrody jury - zesół D.O.C. (wyróżniony za płytę "Dla kilku chwil").

 

Gwiazdą będzie Ray Wilson -  zaprezentuje swoje największe przeboje oraz utwory zespołu Genesis.

Koncerty akustyczne Raya Wilsona z zespołem to niezwykle osobiste spotkanie z byłym frontmanem Genesis, to podróż, która wiedzie przez emocje, ukazując niezwykłą zdolność artysty do prezentowania utworów w bardzo poruszający sposób. Szkocki wokalista obnaża swoje najskrytsze uczucia, zaś minimalistyczna produkcja zapewnia szczególnie intymny nastrój.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć przekrój twórczości Wilsona, zarówno utwory solowe jak i klasyki grup Cut, Stiltskin czy oczywiście Genesis - w którym zastąpił samego Phila Collinsa - w akustycznej odsłonie.

W styczniu 2018 roku mija 20 lat od pamiętnego, pierwszego koncertu Genesis w Polsce. Z tej okazji Ray Wilson zapowiedział pojawienie się paru niespodzianek podczas koncertu w postaci utworów z tamtej trasy i albumu "Calling All Stations".

 

Bilety na plebiscyt WERBEL 2017 dostępne są TUTAJ

Od dnia 15 lutego dostępna jest druga pula biletów w cenie w cenie 79 zł

Oceń ten artykuł
(28 głosów)
Czytany 3324 razy
Pobierz załącznik:

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj