Riverside swoją trasę koncertową zakończy w Rzeszowie!
Fot. Oskar Szramka / riversideband.pl

Już 20 września Riverside rozpocznie ostatnią część trasy koncertowej "Towards The Blue Horizon Tour 2017". Gościem specjalnym trasy będzie ponownie Lion Shepherd. Oprócz czterech polskich miast, grupa wystąpi również w Szwecji, Norwegii, Finlandii oraz w Estonii. Szczegółowa rozpiska trasy przedstawia się następująco:

- 20 września, Polska, Szczecin, Słowianin
- 23 września, Szwecja, Gothenburg, Sticky Fingers
- 24 września, Norwegia, Oslo, John Dee
- 25 września, Szwecja, Stockholm, Bryggarsalen
- 27 września, Finlandia, Jyväskylä, Lutakko
- 28 września, Finlandia, Joensuu, Kerubi
- 29 września, Finlandia, Tampere, Klubi
- 30 września, Finlandia, Helsinki, Tavastia
- 1 października, Estonia, Tallinn, Rock Cafe
- 3 października, Polska, Białystok, Zmiana Klimatu
- 4 października, Polska, Lublin, Graffitti
- 5 października, Polska, Rzeszów, Life House

A oto kilka słów komentarza od Riverside:
"Witajcie, Już za tydzień startuje ostatnia odsłona - „Towards The Blue Horizon Tour 2017” - trasy, dzięki której Riverside powróciło do życia koncertowego. Dwa wyprzedane koncerty w lutym w warszawskiej Progresji, świetne przyjęcie i tłumy podczas kwietniowo - majowych występów w Polsce i Europie sprawiły, że poczuliśmy siłę i wiarę w przyszłość. Dziękujemy Wam bardzo za możliwość powrotu.
Po wakacyjnej przerwie i kilku letnich festiwalach znowu zagramy w klubach. Podczas ostatnich 13 koncertów trasy pojawimy się w miejscach, w których w tym roku jeszcze nas nie było. Wybaczcie, że nie możemy dotrzeć wszędzie, obiecujemy, że nadrobimy to w przyszłości.
Na gitarze wspiera nas Maciej Meller. Maciej z wielkim szacunkiem podchodzi do partii Piotra Grudzińskiego zachowując klimat i charakter naszej muzyki. Mamy nadzieję, że dwugodzinne wieczory z dźwiękami Riverside sprawią, że wszyscy wspólnie poczujemy, że uczestniczymy w ważnym wydarzeniu, a ten rok będzie zapamiętamy jako ten dobry. Do zobaczenia już niebawem!"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 392 razy
Etykiety

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj