28 kwietnia 2020 15:55
Ze względu na epidemię koronawirusa planowana  na koniec maja IV edycja Dino Top Festival odbędzie się w innym terminie. Impreza, którą organizujemy wspólnie z TVP Rzeszów oraz Miastem i Gminą Sędziszów Małopolski…

13 lutego 2017 swoją premierę miał teledysk do pierwszego singla promującego nadchodzący album Guovy „Headliner” pod patronatem PROSTO TV. W utworze zatytułowanym „Do domu” obok raperki występuje jedna z największych gwiazd polskiego hip hopu, czyli VNM, a za produkcję muzyczną odpowiada Essex. Twórcą klipu jest Piotr Smoleński, znany m.in. z reżyserii teledysków Donatana.

Nie było wcześniej na polskiej scenie raperki, która w tak krótkim czasie narobiłaby tak ogromnego zamieszania, jak kilka lat temu Guova. Teraz przyszedł czas na jej właściwy debiut w barwach Sony Music Poland. To dziś artystka dojrzalsza, świadoma obranej drogi i kierunku. Guova nie chce zamykać się tylko na hip-hop i zna znaczenie słów praca, konsekwencja, nauka oraz dystans do siebie. Siła płyty „Headliner” to styl i przekaz. Znajdziemy tu refleksyjne teksty, kontrowersyjne społeczne tematy, jak i luźne imprezowe przemyślenia, a Guova w ciekawy sposób moduluje głos i stosuje charakterystyczne przyśpieszenia flow. Album ukaże się już 24 lutego.

Na album "Headliner" składa się 15 utworów. Wyrazistej, pewnej siebie, charyzmatycznej Guovie w trzech utworach towarzyszą zacni goście. VNM rapuje w "Do domu", 2sty nawija w "Dead Muthafuckas", a wokalistka Masia śpiewa w "Ratuj mnie". Sama Guova śpiewa w przebojowym "Popstar". Muzycznie materiał nawiązuje do najnowszych trendów w elektronice - za bity odpowiadają między innymi tak zdolni producenci młodego pokolenia, jak Essex, Rzepa, Blbeatz czy Hightower.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 415 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj