Julia Bińczyk nie zwalnia tempa ani na chwilę! Dopiero co w lutym otrzymała kontrakt wydawniczy oraz wsparcie projektu Young Stars dzięki udziałowi i wygranej podczas #waytoyoungstars, a już prezentuje swoją drugą piosenkę!

Najnowszy kawałek Julii Bińczyk nosi tytuł Usłysz mój głos. O czym będzie opowiadać?
Piosenka jest wsparciem dla tych wszystkich, którzy nie akceptują siebie samych i myślą, że inni są lepsi, ładniejsi, mądrzejsi. Osobowość młodych ludzi jest złożona. Są osoby, które doskonale radzą sobie z problemami i zawsze idą do przodu, ale są też takie, których styl radzenia sobie w trudnych sytuacjach jest mniej efektywny - zdradziła Julia.

W klipie do piosenki znajdziecie postać konstruktora w czarnym stroju, która symbolizuje nieposkładane życie i nieuporządkowane sprawy. Tym, co pomaga konstruktorowi poskładać wszystko w całość, jest głos w piosence i zawarte w nim słowa! Ostatecznie bohaterowi wszystko się udaje i wchodzi na drogę pozytywnego myślenia.

Dobra samoocena i wysokie poczucie własnej wartości są kluczem do szczęścia! Niech mój głos będzie inspiracją do pokonania wszelkich przeciwności. Niech dodaje siły i wiary w to, że wszystko jest możliwe! Mnie się udało uwierzyć w siebie - podsumowała młoda artystka, której nowy singiel znajdziecie we wszystkich serwisach streamingowych!

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Czytany 100 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj