28 kwietnia 2020 15:55
Ze względu na epidemię koronawirusa planowana  na koniec maja IV edycja Dino Top Festival odbędzie się w innym terminie. Impreza, którą organizujemy wspólnie z TVP Rzeszów oraz Miastem i Gminą Sędziszów Małopolski…

Gdybyśmy mieli zamknąć to wszystko w dwóch słowach, to byłyby to: SUROWO i KRYTYCZNIE. Jacek Mejer, znany wszystkim bliżej jako MEZO, przygotował psychologiczną podróż pełną przemyśleń i refleksji do wnętrza siebie. Kawałek INTROSPEKCJA debiutuje na 2 dni przed premierą nowej płyty muzyka, która nosić będzie tytuł CREDO.

INTROSPEKCJA jest już trzecim singlem zapowiadającym dziewiąty ogólnopolski album MEZA, który postanowił stanowczo zabrać głos i opowiedzieć o tym, co kłębiło się w nim od dłuższego czasu! INTROSPEKCJA to jeden z mocniejszych i ważniejszych tekstów w moim życiu. Treścią zagłębiamy się w zaciemnione, często skrywane i bolesne zakamarki ludzkiej duszy. Siłą obrazu jest też skontrastowanie dwóch miejsc, ruin pięknego kościoła i opuszczonego więzienia.

Nowy kawałek to także zapowiedź tego, co już w piątek będzie miało premierę! W odwiecznej batalii między refleksją a rozrywką w CREDO szala zdecydowanie przechyla się w stronę refleksji. Obecny od 20 lat na scenie muzycznej poznaniak tym razem proponuje podróż do wnętrza siebie, opowiada o swoim duchowym rozwoju, nie rezygnując przy tym z motta MUZYKA, SPORT, MOTYWACJA. Całość na pewno Was zaskoczy!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 44 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj