„So We Won’t Forget” to kolejna odsłona najnowszego krążka Khruangbin „Mordechai”. Do utworu powstał teledysk wyreżyserowany przez Scotta Dungate’a.
„Wspomnienia mają wielką moc. Teraz, niż kiedykolwiek przedtem, ważne jest wyrażanie miłości wobec tych, których kochamy” - mówi zespół.
Najnowsza płyta grupy ukaże się 26 czerwca nakładem wytwórni Dead Oceans. Będzie to następca dobrze przyjętego „Con Todo El Mundo” z 2018 r. Długogrający krążek poprzedziła EP-ka „Texas Sun” wydana w tym roku i nagrana wspólnie z Leonem Bridgesem.

Khruangbin zawsze łączył ze sobą różne gatunki muzyczne, od wschodnioazjatyckiego surf-rocka, przez perski funk do jamajskiego dubu. „Mordechai” to pierwszy album zespołu, w którym niemalże każdy utwór zawiera partie wokalne.

Latem 2019 r., po trzech i pół roku bycia w trasie promującej ostatni krążek „Con Todo El Mundo” oraz debiut „The Universe Smiles Upon You”, grupa powróciła do studia Burton w Teksasie i rozpoczęła pracę nad nową płytą. Tym razem trio było zdeterminowane, aby zwolnić tempo by zbudować coś wspólnie.
Nowy przyjaciel Lee zaprosił ją na wędrówkę z jego rodziną, kiedy czuła się dość rozbita. W trakcie tej wyprawy doznała objawienia i uświadomiła sobie jak ważne jest docenienie samej podróży, a nie pędzenie w kierunku do kolejnego celu. Po dotarciu na miejsce poddała się symbolicznemu obrzędowi chrztu. W tym momencie Laura Lee Ochoa odrodziła się na nowo. Poczuła się wyzwolona, wdzięczna za to, co pokazał jej przyjaciel, a nazywał się Mordechai. Odrodzenie Lee znalazło swoje odzwierciedlenie w tekstach piosenek. Tym razem artystka poczuła, że ma coś ważnego do powiedzenia.

Oto tracklist „Mordechai”:

1. First Class

2. Time (You and I)

3. Connaissais de Face

4. Father Bird, Mother Bird

5. If There is No Question

6. Pelota

7. One to Remember

8. Dearest Alfred

9. So We Won’t Forget

10. Shida

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 151 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj