De Mono dostało wyzwanie! Jacek Stachursky i Majka Jeżowska nominowali zespół i Andrzeja Krzywego do #hot16challenge2! Jak przystało, zespół przyjął wyzwanie i oto „popełnili” z polotem, kosmiczny, zabawny, intergalaktyczny teledysk!

Pierwsze nominacje w odniesieniu do tematyki teledysku zdają się logiczne ?. Zespół nominuje: Mirosława Hermaszewskiego i polskich topowych skoczków, którym momentami do galaktyki równie blisko: Piotra Żyłę, Kamila Stocha i Dawida Kubackiego. W drugiej grupie nominowanych są Ci, co „mają świra na punkcie pomocy”, są to: Jurek Owsiak, Dominika Kulczyk oraz Armin Bezler. A na koniec, co by „przebić Pectus”, nominują Donalda Trumpa!

Komentarze na kanale YouTube mówią same za siebie. #HOT16CHALLENGE2 w wydaniu zespołu uważany jest za jeden z najbardziej pomysłowych spośród wielu propozycji polskich artystów:
„„To jest super dobre! Jedna z lepszych 16-tek. I ten "teledysk" jak wymiata :)”

„No zajefajne, pomysłowe, stylistyczne, klimatyczne, odlotowe, inne niż wszystko!!! Właśnie dla takich chwil chce się żyć!!! Nie spodziewałam się czegoś tak ciekawego, niepowtarzalnego, że statki na niebie czy że kocham inaczej, bo ja tego słucham od 20 lat i to znam. To mnie po prostu zaciekawiło, jak nieliczne świeżynki bez powtórzeń i nawrotów. Brawo, brawo, brawo!!!”

„Popłakałem się z śmiechu. Dżizas (…)”
W związku z nominacją Prezydenta USA zespół niebawem wypuści anglojęzyczną wersję teledysku! Co na to Trump? Czy będzie odpowiedź z amerykańskiej bazy NASA?

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Czytany 163 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj