Dziś premiera klipu Jasona Mraza „Look for the good”. Wideo zostało wyprodukowane przy współpracy samego wokalisty z Darrenem Doanem – znanym amerykańskim filmowcem, mającym na swoim koncie długą listę produkcji (m.in. filmy: „Idy Marcowe”, „42K”, wideoklipy: Blink 182, Pennywise, Deftones). To kolejne spotkanie tej dwójki na planie. Darren reżyserował poprzednie teledyski Jasona: z udziałem Colbie Caillat „Lucky”, „I'm Yours” i „Make It Mine”. Plan wideoklipu nowego singla nie przypadkiem został zrealizowany na terenie zakładu recyklingowego CASS w Oakland w Kalifornii; Jason Mraz z „Look for the good” włączył się w oficjalne obchody corocznej, proekologicznej akcji Światowego Dnia Ziemi.

„Nigdy nie przypuszczałem, że ten album tak znakomicie będzie pasował do obecnej sytuacji. Każdy z nas potrzebuje nadziei, szczególnie w czasach pandemii… Zawsze byłem optymistą, zarówno w życiu, jak i w komponowaniu muzyki. Liczę na to, że mój nowy longplay będzie swoistym lekiem w tych trudnych czasach, i pomoże dostrzegać piękno w każdym z nas, niezależnie od sytuacji.” – komentuje Jason Mraz – dwukrotny zwycięzca nagrody Grammy!

Utwór „Look For The Good” symbolizuje filozofię, którą artysta kieruje się od lat. Wierzy, że w każdej trudnej chwili należy szukać pozytywów. Nowa produkcja jest także hołdem dla muzyki reggae, którą Jason uwielbia od lat za jej optymistyczny charakter oraz rewolucyjne teksty.

Na nowym krążku znajdzie się 12 utworów, które symbolizować będą dwie, różne perspektywy: współczesną oraz staromodną. „Look For The Good” to nie tylko album, to także zupełnie nowe spojrzenie na otaczającą rzeczywistość!

Tracklista albumu:

1. Look For The Good
2. Make Love
3. My Kind
4. Good Old Daze
5. You Do You (feat. Tiffany Haddish)
6. Wise Woman
7. Take The Music
8. Time Out (feat. Sister Carol)
9. DJ FM AM JJASON
10. Hearing Double
11. The Minute I Heard Of Love
12. Gratitude

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 109 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj