28 kwietnia 2020 15:55
Ze względu na epidemię koronawirusa planowana  na koniec maja IV edycja Dino Top Festival odbędzie się w innym terminie. Impreza, którą organizujemy wspólnie z TVP Rzeszów oraz Miastem i Gminą Sędziszów Małopolski…

Po 4 latach od ostatniej studyjnej płyty "Alter Ego" oraz 2 lata od koncertowego albumu "Na Żywo", Patrycja Markowska powraca z nowym przebojowym wydawnictwem zatytułowanym "Krótka płyta o miłości".

To 11 premierowych piosenek, a wśród nich duety z czterema wyjątkowymi artystami: Markiem Dyjakiem, Grzegorzem Skawińskim, Leszkiem Możdżerem oraz Rayem Wilsonem.

"Ta płyta to moje kolejne spełnione marzenie. Pracowało przy niej wielu świetnych muzyków. Był śmiech, krew, pot i łzy, ale po 24 miesiącach pracy już jest i cieszę się z niej tak, jak cieszyłam się z debiutanckiego albumu" – mówi Patrycja.

"Krótka płyta o miłości" - 11 wyznań, refleksji i doświadczeń zamkniętych w 11 premierowych utworach. Ponadto dwa dodatkowe utwory, które już znamy, czyli przebojowa "Nawigacja", tym razem w wersji akustycznej oraz nagrany z zespołem Pectus utwór "Między słowami".

"Wszystkich, którzy kochają, kochali lub czekają na miłość, serdecznie zapraszam do wysłuchania mojego nowego albumu" - dodaje wokalistka.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 804 razy
Etykiety

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj