28 kwietnia 2020 15:55
Ze względu na epidemię koronawirusa planowana  na koniec maja IV edycja Dino Top Festival odbędzie się w innym terminie. Impreza, którą organizujemy wspólnie z TVP Rzeszów oraz Miastem i Gminą Sędziszów Małopolski…

Jej „Szampan” stał się bezapelacyjnie pierwszym wielkim hitem tego roku. Wylewał się z radia, telewizji, królował na listach przebojów serwisów streamingowych a charakterystyczny klip do tej piosenki oglądany był na Youtube/Vevo ponad 22 miliony razy. Niezły powód, aby wznieść toast, prawda?

W ramach przygotowań do wydania debiutanckiej płyty, sanah udostępnia w sieci co jakiś czas nowe utwory. Jednym z nich jest właśnie "Melodia" - świetnie przyjęta ballada o tym, jak radzić sobie w smutnych, trudnych chwilach. I choć można odnieść ją do obecnej sytuacji na świecie, utwór jest równie uniwersalny, co wszystkie piosenki tej 22-letniej wokalistki, zjednujące sobie fanów różnych płci, w różnym wieku czy z różnymi życiowymi doświadczeniami. A wszyscy oni, kiedy tylko zetkną się z twórczością sanah i poznają jej wcześniejsze dokonania ("Siebie zapytasz", "Proszę pana", "Bez słów" czy "Cząstka"), na długo już pozostają pod jej wrażeniem.
Debiutancka płyta „Królowa dram” umocni pozycję sanah jako najciekawszej artystki ostatnich miesięcy, a może i lat, na polskiej scenie niezależnej muzyki pop - zawiera wiele muzycznych „perełek”, przy których niejedna osoba – parafrazując sanah - uroni „łezki”.
Album ukazuje się 8 maja w wersji cyfrowej i fizycznej – na CD, 2CD (deluxe edition z singlami dostępnymi wcześniej tylko na winylowej EPce), na LP i w specjalnym Super Deluxe Boxie

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Czytany 133 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj