Novika - Frends In Need. Zobacz, kto dał się zaprosić do akcji Disco In Da House!
fot. YouTube

"Każdy z nas znalazł się w podobnym położeniu i każdy inaczej radzi sobie z aktualną sytuacją. Moją pierwszą reakcją na domowe uwięzienie był sprzeciw, niedowierzanie, potem kilka dni nie miałam zupełnie energii i czułam się przytłoczona presją, że trzeba coś robić - podcast, nagranie piosenki z domu, playlista...
Człowiek jednak adaptuje się do sytuacji i teraz zadaniowo podchodzę do każdego dnia. Cieszę się, że mogę się podzielić z fanami albumem z remixami piosenek z płyty Bez Cukru. Do remixu „Friends In Need” autorstwa duetu Lambert & Handle zrealizowaliśmy domowy teledysk.
Akcja była niezwykle spontaniczna, nie robiłam z tego ogólnego apelu, zaprosiłam przyjaciół i fanów z grupy facebook’owej Novika Friendly. Na nakręcenie filmików pod hasłem Disco In Da House dałam jedynie 3 dni, a odzew był fantastyczny! Udało się namówić również Oliwiera Janiaka, Kev’a Foxa, zespół Plastik, wokalistki Izę Kowalewską i Anię (Nuno). W rezultacie mamy tryskający pozytywną energią klip, który - mam nadzieję - rozchmurzy was w te dni!" - Novika.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 120 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj