28 kwietnia 2020 15:55
Ze względu na epidemię koronawirusa planowana  na koniec maja IV edycja Dino Top Festival odbędzie się w innym terminie. Impreza, którą organizujemy wspólnie z TVP Rzeszów oraz Miastem i Gminą Sędziszów Małopolski…

Rok 2020 rozpoczęła od występu na scenie „Warszawa Stolica Sylwestra 2019!”
Teraz wydaje singiel pt. "Miłość" zapowiadający jej autorską płytę.

Kamila Dauksz pochodząca z Opola, w swoich energicznych, a zarazem przesiąkniętych kobiecą wrażliwością piosenkach zabiera słuchaczy w wyjątkową podróż. Śpiewa i gra na wiolonczeli, pisze muzykę i teksty, a całość współtworzy ze swoim niezawodnym sztabem muzyków, na czele którego stoją jej mąż (gitara, chórki) oraz jej tata (gitara), z którym założyła zespół.

Dokładnie pół roku temu Kamila i jej mąż Tomek powiedzieli sobie sakramentalne tak. Z tej okazji postanowili podzielić się ze światem piosenką o wymownym tytule „Miłość”. Treść utworu to przede wszystkim luźne przemyślenia na temat znaczenia słowa, a w połączeniu z gitarowymi dźwiękami tworzą niesamowity klimat. Dopełnieniem całości jest teledysk, który ukazuje miłość tych dwojga w jeszcze inny sposób, ale to musicie zobaczyć sami!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 91 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj