28 kwietnia 2020 15:55
Ze względu na epidemię koronawirusa planowana  na koniec maja IV edycja Dino Top Festival odbędzie się w innym terminie. Impreza, którą organizujemy wspólnie z TVP Rzeszów oraz Miastem i Gminą Sędziszów Małopolski…

Blanche zaprezentowała kolejny utwór „Fences”, który zwiastuje debiutancki krążek artystki.

„Fences” niesie ze sobą dość tandetne, ale ważne przesłanie - zburz swój mur, otwórz się na innych, zaakceptuj i uszanuj różnice, spróbuj myśleć sercem. Żyjemy w świecie, w którym lęk przed innym, nieznanym narasta. Czasami trudno uwierzyć, że możemy temu się przeciwstawić, ale staram się przekonać siebie, że to nie jest przegrana sprawa. Słuchając tego utworu, mam nadzieję, iż ujrzysz osobę robiącą krok do przodu. Poprzez obrazowe teksty zapraszam ludzi do odbycia tej podróży w głowie” - mówi Blanche.
„Spotkania, sesje nagraniowe, utwory napędzane podróżami na odcinku Bruksela - Londyn” - tak Blanche podsumowuje okres od wydania singla „City Lights” w 2017 r. do momentu powstawania jej pierwszego krążka długogrającego. „Empire” będzie mieć swoją premierę 24 kwietnia. Materiał na płytę został zarejestrowany w Brukseli i Londynie. Został wyprodukowany przez Richa Coopera (Banks, Mystery Jets, Lucy Rose) oraz François Gustin (Girls In Hawaii). „Empire” przywołuje na myśl konstrukcję wewnętrznego imperium. Zimnego, nieskazitelnego i pozbawionego emocji. Miłość to gorączka, przed którą trzeba uciekać” - mówi Blanche.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 90 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj