28 kwietnia 2020 15:55
Ze względu na epidemię koronawirusa planowana  na koniec maja IV edycja Dino Top Festival odbędzie się w innym terminie. Impreza, którą organizujemy wspólnie z TVP Rzeszów oraz Miastem i Gminą Sędziszów Małopolski…

Manchaster wraca z nowym singlem! Jest to już kolejny kawałek po znanej „Kinematografii”, który zespół nagrał z nowym wokalistą – Maciejem Zadykowiczem! „20 lat” to ballada, w której nie zabraknie charakterystycznego dla zespołu brzmienia gitar!

Przebojowy refren, odpowiednia muzyka i tematyka miłosna. Tak w skrócie można opisać nowość od toruńskiego zespołu. Autorem słów i muzyki do nowego utworu jest wokalista Maciej Zadykowicz, w produkcję natomiast zaangażowany był Kamil Mikuła, czyli lider zespołu Loka.

Zespół Manchester powstał w 2006 roku. Prawdziwym przełomem dla grupy okazał się rok 2008, który przyniósł toruńskiej grupie zwycięstwo na festiwalu TOPtrendy. Wtedy również ukazał się debiutancki album formacji, na którym znalazły się takie radiowe przeboje jak: „Berlin lubi deszcz”, „Nie na pierwszej randce” czy „Dziewczyna Gangstera”. Mimo nowej odsłony zespół udowadnia, że dalej ma świeże pomysły i chęci do tworzenia przebojów!

W Internecie dostępny jest również teledysk do singla, który przybrał rysunkową formę. Zadbała o to artystka Karina Hrycyna, tworząca pod pseudonimem Blond Mysz.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 112 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj