28 kwietnia 2020 15:55
Ze względu na epidemię koronawirusa planowana  na koniec maja IV edycja Dino Top Festival odbędzie się w innym terminie. Impreza, którą organizujemy wspólnie z TVP Rzeszów oraz Miastem i Gminą Sędziszów Małopolski…

Jedna z najbardziej charyzmatycznych artystek młodego pokolenia nie boi się muzycznych wyzwań! Nowy singiel Weroniki Juszczak jest już dostępny i sprintem zdobywa kolejnych słuchaczy!

Weronika dała się poznać jako artystka niebojąca się nieco odważniejszego podejścia do muzyki pop. Mądrze łączy energetyczne rytmy, a pop miesza z rockiem i R'n'B. Tak też jest w przypadku najnowszego singla artystki Sprint.

O czym jest nowy kawałek? Sprint opowiada o tym, że nasze życie coraz bardziej przyspiesza. Codziennie dążymy do dużej ilości wrażeń, ale traktujemy je dość powierzchownie. Te szybkie tempo przenosimy także na nasze związki i relacje z innymi ludźmi. Do czego jednak ten pęd może prowadzić? Czy w życiu chodzi jedynie o szybkość i intensywność?

Singiel powstał dzięki współpracy Weroniki z Juliuszem Kamilem, który wcześniej odpowiedzialny był za tworzenie hitów Roxany Węgiel, Marcina Sójki czy Natalii Zastępy. Dzięki temu powstało naprawdę dobre połączenie chwytliwego rytmu i tekstu, którego sens jest bliski każdemu.

Sprintowi towarzyszyć będzie także specjalnie nagrany teledysk, który dobrze wpisuje się w klimat całego kawałka. Wiadomo także, że singiel jest zapowiedzią zbliżającej się płyty Weroniki, która ukaże się w pierwszej połowie tego roku!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 104 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj