28 kwietnia 2020 15:55
Ze względu na epidemię koronawirusa planowana  na koniec maja IV edycja Dino Top Festival odbędzie się w innym terminie. Impreza, którą organizujemy wspólnie z TVP Rzeszów oraz Miastem i Gminą Sędziszów Małopolski…

Katy Perry zaskoczyła fanów niezapowiedzianą wcześniej piosenką, „Never Worn White”. Artystka napisała poruszającą balladę z Johanem Carlssonem, Johnem Ryanem oraz Jacobem Kasherem Hindlinem. Za produkcję odpowiada Carlsson. Za reżyserię klipu odpowiada paryskie duo J.A.C.K. (Madonna, Christine and the Queens). Na końcu teledysku Katy Perry obwieściła fanom radosną wieść – wokalistka spodziewa się dziecka.

Od czasu debiutu w barwach Capitol Records, „One of the Boys” (2008), Katy Perry zgromadziła 35 miliardów streamów oraz sprzedała ponad 45 mln egzemplarzy albumów na całym świecie. Do tych wyników przyczyniły się mocno kolejne albumy „One of the Boys”, „Teenage Dream”, „PRISM”, „Witness”, jak również najnowsze single „Never Really Over”, „Small Talk” i „Harleys In Hawaii”. Niedawno klip „Roar” (2013) przekroczył liczbę trzech miliardów wyświetleń – Katy Perry jest pierwszą wokalistką, która dokonała tej sztuki. Katy jest także pierwszą artystką, której aż cztery klipy przekroczyły miliard wyświetleń („Firework”, „Last Friday Night” i „Dark Horse”). Występ Perry z Super Bowl 2015 miał najwyższą oglądalność w historii show. Gwiazda jest także pierwszą wykonawczynią z Capitol Records w elitarnym klubie RIAA 100 Million Certified Songs.

Katy Perry to nie tylko gwiazda popu, ale także aktywistka i filantropka. W 2013 otrzymała tytuł UNICEF Goodwill Ambassador. Działa na rzecz dzieci w najbiedniejszych zakątkach świata, osób żyjących z HIV/AIDS oraz edukacji w takich kwestiach jak zdrowie, równość czy zmiany klimatu. W 2016 otrzymała Audrey Hepburn Humanitarian Award.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Czytany 147 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.
Zapoznaj się z Zasadami publikowania komentarzy na stronie radio.rzeszow.pl

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj