Zapraszamy na finałowy koncert Plebiscytu Muzycznego Polskiego Radia Rzeszów Werbel 2019 połączony z koncertem gwiazd! Wystąpi legendarna formacja polskiej sceny muzycznej – zespół PERFECT oraz finalista czwartej edycji The Voice of Poland BARANOVSKI!

BILETY WYPRZEDANE - ZAPRASZAMY NA TRANSMISJĘ

Otwarcie drzwi - 19:30, start koncertu - 20:00.

Finałowy koncert plebiscytu „Nagroda muzyczna Polskiego Radia Rzeszów Werbel 2019” połączony z uroczystym wręczeniem statuetek odbędzie się 21 lutego 2020 roku w Hotelu Bristol Tradition & Luxury w Rzeszowie. Werbel 2019 to plebiscyt muzyczny Polskiego Radia Rzeszów, w którym prezentujemy najlepsze płyty artystów z naszego regionu. Nagroda jest przyznawana w dwóch kategoriach: Nagroda Jury oraz nagroda słuchaczy.

W tym roku Jury za najlepszą płytę wydaną w 2019 roku w naszym regionie uznało album: "Borę to na siebie" AGI WALCZAK. Artystka pochodzi z Łowiec na Podkarpaciu. Jest raperką i wokalistką, a także autorką tekstów. W 2019 r. wydała zwycięską płytę pt: "Biorę to na siebie". Dodać należy, że w jej pracy nad albumem wspomagał ją Sebastian Imbierowicz czyli DJ 600V, natomiast za bity w większości odpowiedzialny był Abdal.

W głosowaniu słuchaczy nagrodę publiczności zdobył rzeszowski zespół ROCKAWAY  za płytę pt: „Gefen”. 

Statuetkę "Werbla" zespoły odbiorą podczas finałowego koncertu 21 lutego 2020 roku o godzinie 20:00 koncert laureatów będzie transmitowany na antenie Polskiego Radia Rzeszów.

Partnerem Plebiscytu Werbel 2019 jest

Rzeszow - Stolica Innowacji
Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Czytany 776 razy
Etykiety

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj