Michał Wrzos wypuścił nowy singiel
fot. materiały prasowe

Nowy singiel polskiego producenta, aranżera i muzyka Michała Wrzosińskiego nagrywającego pod szyldem Michał Wrzos.

Michał Wrzos - Odpowiedzi

Michał Wrzos tak mówi o utworze "Odpowiedzi" to tytuł mojego najnowszego singla. Zimowe wieczory to dla mnie czas refleksji i rozliczeń. Jestem wtedy, bardziej niż zwykle, boleśnie świadomy ilu z planowanych rzeczy nie zrobiłem i nie potrafiłem dokończyć. Przecież nie ma nic gorszego niż nieustanne odkładanie realizacji własnych marzeń, a ja umyślnie to robiłem. W utworze "Odpowiedzi" śpiewam o walce z samym sobą i o stanie zawieszenia w którym się znalazłem. Pomimo mrocznego klimatu nie jest to utwór depresyjny - chociaż przekornie, za poradą przyjaciela wybrałem na dzień premiery 20 stycznia - podobno najbardziej depresyjny dzień w roku (Blue Monday). - śmiech.

Czułem radość i ulgę gdy zakończyłem pracę nad tekstem, bo w końcu znalazłem sposób aby nazwać swojego demona i nadać mu kształt. Może teraz uda mi się go pokonać? Wiem, że od wydania debiutanckiego singla "Broń" w listopadzie 2017 minęło bardzo dużo czasu. Pojawiłem się na festiwalu Spring Break w Poznaniu (2018) i zająłem się zbieraniem materiału na płytę. W tym samym czasie pracowałem jako tour manager zespołu Pawła Domagały czerpiąc przy tym ogromną inspirację muzyczną i doświadczenie. Będąc w podróży (ponad 100 koncertów) przesłuchiwałem swoje szkice, robiłem poprawki tekstów i zwiedziłem chyba wszystkie sceny, na których również chciałbym kiedyś zagrać".

Teledysk do utworu zrealizowała Natalia Wrzosińska - agencja artystyczna Mysia Nora. Światło: Zuzanna Kłosińska. Zdjęcia do klipu odbyły się w nocy na ulicy Kubusia Puchatka w Warszawie. Miks i mastering utworu wykonał Tomasz Morzydusza. Muzyka i słowa: Michał Wrzos.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Czytany 165 razy

1 komentarz

  • jacek 23 Sty, 2020

    Pierwszy raz widzę i słyszę. Niezłe!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj