13 stycznia 2020 13:24
Dwunastu wykonawców zgłosiło swoje płyty do naszego plebiscytu Werbel 2019. Termin upłynął 10 stycznia, do dziś czekaliśmy na zgłoszenia nadesłane pocztą. To 11 edycja konkursu muzycznego Polskiego Radia Rzeszów na…

W Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli dziś i jutro królować będzie harmonijka ustna. Organizowany jest tam Fiesta Harmonica Festival. W koncercie finałowym, który rozpocznie się o 18 wezmą udział grupy artystyczne, muzycy, laureaci ogólnopolskiego konkursu gry na harmonijce ustnej. O godzinie 20 organizatorzy zapraszają na koncert zespołu Grey Zone American Blue. Wstęp wolny.               

Natomiast jutro w godzinach od 9 do 14 w ramach Festiwalu odbędą się nieodpłatne warsztaty harmonijkowe. Poprowadzi je stalowowolanin Marcin Dyjak, jeden z najbardziej wszechstronnych oraz utalentowanych harmonijkarzy w Europie, laureat wielu konkursów..

Celem Fiesta Harmonica Festival jest propagowanie harmonijki ustnej jako instrumentu mającego różnorodne zastosowanie, odbiegające od utartych schematów.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 176 razy

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj