13 stycznia 2020 13:24
Dwunastu wykonawców zgłosiło swoje płyty do naszego plebiscytu Werbel 2019. Termin upłynął 10 stycznia, do dziś czekaliśmy na zgłoszenia nadesłane pocztą. To 11 edycja konkursu muzycznego Polskiego Radia Rzeszów na…

The Script podzielili się ze światem swoim nowym albumem – „Sunsets & Full Moons”. To już szósty krążek w dorobku zespołu, który znalazł się w szczytowej formie. Główny singiel „The Last Time” był odtwarzany przez fanów Dublińczyków miliony razy. Od jego premiery zespół miał okazję pojawić się wielokrotnie w brytyjskich programach telewizyjnych i radiowych.
Płyta „Sunsets & Full Moons” to zestawienienie chwytliwych melodii, burzy emocji i doskonałego brzmienia. Pod wieloma względami można go uznać za kontynuację pokochanego przez słuchaczy debiutanckiego krążka. Oba miały swoją genezę w bardzo trudnych chwilach. Frontman – Danny O’Donoghue stracił ojca w czasie nagrywania pierwszego albumu, 10 lat później nasz świat opuściła jego matka. Naturalnie odbicie tych zdarzeń można dostrzec w muzyce The Script. Szczerość w dzieleniu się swoimi tragicznymi doświadczeniami tworzy niesamowitą nić porozumienia ze słuchaczami.
Krążek został wyprodukowany przez sam zespół w Metropolis Studios. Przy miksach i masteringu wspierał ich stary przyjaciel – Mark „Spike” Stent (Coldplay, Beyonce, Frank Ocean), Manny Marroquin (Post Malone, Lizzo, Dua Lipa) i Dan Frampton (AuRa, Major Lazor, Jack Sovoretti). W rezultacie dla The Script rozpoczęła się nowa era. Do tej pory projekt sprzedał na świecie ponad 10 milionów albumów, prawie 2 miliony biletów na swoje koncerty, a każdego miesiąca ich piosenki odtwarzane są przez ponad 12 milionów fanów.

Lista utworów z płyty „Sunsets & Full Moons”:
1. Something Unreal
2. The Last Time
3. Run Through Walls
4. If You Don’t Love Yourself
5. Hurt People Hurt People
6. Same Time
7. Underdog
8. The Hurt Game
9. Hot Summer Nights

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Czytany 95 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Polskie Radio Rzeszów

Adres:
Zamkowa 3
35-032 Rzeszów
Telefon:
+48 17 852 15 01
Faks:
+48 17 875 05 03

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Antena: + 48 17 222 22 22

Newsroom: +48 17 875 01 50

Studia terenowe

Ostatnie komentarze

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj