Taylor Hawkins, perkusista, który spędził ostatnie dwa lata w trasie z Foo Fighters, promującej album Concrete and Gold, ogłosił na 8 listopada premierę trzeciego albumu Taylor Hawkins & the Coattail Riders.
Wraz z ogłoszeniem albumu, Taylor Hawkins opublikował utwór “Crossed The Line”, w którym można usłyszeć Dave’a Grohla oraz wokalistę zespołu Yes – Jona Davisona.
Płytę wyprodukowali John Lousteau oraz Taylor Hawkins, a za mix odpowiada Sylvia Massy. Get The Money to następca wydanej w 2016 roku mini-płyty KOTA. Na nowym albumie Taylorowi i Coattail Riders - Chrisowi Chaneyowi, Brentowi Woodsowi i Johnowi Lousteau – towarzyszy szereg gwiazd, w tym jego koledzy z Foo Fighters – Dave Grohl i Pat Smear oraz Roger Taylor, Joe Walsh, Duff McKagan, Nancy Wilson, Chrissie Hynde, Perry Farrell, LeAnn Rimes i inni. Eftektem jest imponujący mix różnych gatunków rocka – od classic rocka, przez prog, glam i wszystko pomiędzy.

Tracklista Get The Money:
1. Crossed the Line (featuring Dave Grohl, Jon Davison)
2. Don’t Look At Me That Way (featuring Duff McKagan, Nancy Wilson)
3. You’re No Good at Life No More (featuring Dave Grohl)
4. I Really Blew It (featuring Dave Grohl, Perry Farrell)
5. Queen Of The Clowns (featuring Mark King)
6. Get the Money (featuring Joe Walsh, Chrissie Hynde, Duff McKagan)
7. C U in Hell (featuring LeAnn Rimes)
8. Middle Child (featuring Dave Grohl)
9. Kiss the Ring
10. Shapes Of Things (featuring Roger Taylor, Pat Smear)

Taylor Hawkins jest nieodłącznym elementem Foo Fighters od trasy w 1997 roku promującej płytę The Colours and the Shape. Jego perkusję można usłyszeć na nagrodzonych Grammy płytach There Is Nothing Left To Lose, One by One i Wasting Light, a jego głos w takich utworach jak „Sunday Rain” na Concrete and Gold oraz „Cold In The Sun” na In Your Honor. Dotychczasowa dyskografia Taylora Hawkinsa to dwie płyty z The Coattail Riders, jedna z The Birds of Satan oraz wspomniana wyżej solowa minipłyta KOTA, na której Hawkins jest głównym wokalistą i gra na niemal wszystkich instrumentach.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 102 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj