Wytwórnia Universal Music Group (UMG) / Virgin EMI ogłosiła dzisiaj wydanie nowego utworu pt. „This Is How (We Want You To Get High)”. Jest to niesłyszany i nieopublikowany dotychczas utwór Georga Michaela.
Nagranie to, jak dotąd nieopublikowane, powstało podczas ostatnich sesji Georga Michaela w studiu nagrań, i stanowi jego pierwszy od siedmiu lat, upubliczniony, oryginalny materiał muzyczny. „This Is How (We Want You To Get High)” to funkowy utwór o radosnym brzmieniu; idealne dopełnienie nowej produkcji filmowej Universal Pictures pt. „Last Christmas”, zainspirowanej przez muzykę Georga Michaela i Wham!. Jej premierę kinową zaplanowano na ten tydzień.
Film zainspirowany został hitem Wham! o tym samym tytule, a jego ścieżka dźwiękowa powstała w oparciu o trzy utwory Wham! oraz dwanaście dzieł muzycznych z solowej kariery Georga Michaela. Reżyser Paul Feig (Druchny, Mad Men) porównuje swoją nową produkcję do „listu miłosnego do Georga”. Współscenarzystką filmu jest laureatka Nagrody Akademii Filmowej®, Emma Thompson, występująca u boku Emilii Clarke (Gra o tron) oraz Henry’ego Goldinga (Bajecznie bogaci Azjaci). Światową premierę kinową zaplanowano na 8 listopada.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Czytany 77 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj