Zapraszamy na retrospektywny koncert legendarnej wokalistki!

To wyjątkowy przegląd wszystkich artystycznych dokonań Grażyny Łobaszewskiej w odświeżonych, zaskakujących i porywających aranżacjach muzyków grupy AJAGORE. W programie koncertu nie zabraknie ponadczasowych utworów takich jak: Brzydcy, Gdybyś, czy Czas nas uczy pogody. Pojawią się też niezwykle dawno niewykonywane na żywo, m. in. Zakład dla normalnych, Ołów, Rycerz przegranych spraw i …niespodzianki.

Warto zauważyć, iż utwory te pomimo upływu lat są niestety wciąż aktualne a ich wymowa w dzisiejszych, niespokojnych czasach wydaje się być jeszcze mocniejsza. Z racji wyjątkowego charakteru tych wydarzeń, Artystka postanowiła również oddać hołd niezapomnianemu Czesławowi Niemenowi, pamiętając o przypadającej w 2019 roku 80 rocznicy jego urodzin. Koncert zwieńczą utwory z ostatnich płyt Grażyny Łobaszewskiej - Przepływamy i jubileuszowego wydanego w 2017 krążka Sklejam się. Fanów dobrej muzyki nie może najzwyczajniej w świecie na tym koncercie zabraknąć !

https://www.youtube.com/watch?v=tPCk3hLwsS0

Koncert odbędzie się na dolnej sali wystawienniczej BWA specjalnie zaaranżowanej koncertowo.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Czytany 103 razy

3 komentarzy

 • Observator 22 Paź, 2019

  Dobry to był koncert i granie na poziomie tylko ta akustyka w dolnej sali BWA...

 • Observator 20 Paź, 2019

  Tak organizatorem jutrzejszego- poniedziałkowego (21.10 godz. 20.00) koncertu Łobaszewskiej jest aktywnie działający Klub Niezła Sztuka mający swoją siedzibę w budynku BWA. Ma wystąpić z największymi swoimi przebojami w Stalowej Woli- MDK r. godz.19.00. Zobaczymy, posłuchamy.
  * komentarz zawiera niedozwoloną treść

 • Jazzfan 18 Paź, 2019

  Świetne wieści!!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj