6 stycznia 2017 r. o godz. 19.00 zapraszamy na bardzo zakręcony wieczór Trzech Króli do Polskiego Radia Rzeszów. Kolędowanie z korbą jest częścią Tradycyjnego Podkarpackiego Kolędowania.

W programie kolędy dziadowskie, baciarskie z jasełek oraz podkarpackie bałamuty przy akompaniamencie liry korbowej i nie tylko.
Wszystko zaczerpnięte z antologii Bartosza Gałązki pt. "Kolędy Podkarpacia".

Bartosz Gałązka nie tylko za kolęduje wraz z Vox Angeli i słuchaczami, ale również okrasi wspólne śpiewanie słowem, humorem i może złorzeczeniem. Tak, były na Podkarpaciu nie tylko życzenia. Zapraszamy do wspólnego śpiewania, Niezbędnik z korbą już czeka.

W ramach Edycji 2017 odbędzie się również prezentacja rekonstrukcji średniowiecznych instrumentów w Pracowni Leszka Pelca "Caelo et serra". Zaproszenia i transmisja na antenie Polskiego Radia Rzeszów 90.5 MHz.

Zaprasza
Polskie Radio Rzeszów
& Zespół Muzyki Dawnej Vox Angeli

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 706 razy

Artykuły powiązane

 • 15 Lis, 2019
  Wojtek Pilichowski Band
  Wojtek Pilichowski Band
  15 listopada o godzinie 19 w studiu koncertowym Polskiego Radia Rzeszów wystąpi Wojtek Pilichowski Band Wojciech Pilichowski, gitarzysta basowy, kompozytor, nauczyciel....
 • 25 Paź, 2019
  The October Leaves
  The October Leaves
  The October Leaves pochodzą z Rybnika, miasta na Górnym Śląsku, gdzie wśród smogu i spalin rodzą się największe diamenty muzyki...
 • 18 Paź, 2019
  Aga Walczak
  Aga Walczak
  Aga Walczak to raperka i wokalistka pochodząca z Łowiec. Ma na swoim koncie wydaną w 2016 roku epkę "Rzeczy wagi...

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj