LAUV, wokalista, songwriter, producent i wizjoner popu, ogłosił datę premiery swojego debiutanckiego albumu "How I'm feeling". Płyta, na której znajdzie się 21 utworów, ukaże się 6 marca 2020 roku.

Najnowszy singiel zapowiadający wydawnictwo, to utwór "Sims".

Lauv tak opowiada o nadchodzącym wydawnictwie: "Długo pracowałem nad tą płytą, a dziś zaczynam nowy etap. "How I'm feeling" to album opowiadający o złożoności ludzkiej osobowości. Stworzyłem sześć postaci reprezentowanych przez kolory: fioletowy (Lauv egzystencjalny), niebieski (Lauv niepoprawny romantyk), zielony (głupkowaty Lauv), żółty (pozytywny Lauv), pomarańczowy (Lauv playboy) i czerwony (ostry Lauv). Składają się one na moją tożsamość."

Latem w sieci ukazała się stworzona przez Lauva gra "Billy Meets World", inspirowana kultowym "Flappy Bird". Gracze pomagają Billyemu, psu Lauva, poruszać się w cyfrowej rzeczywistości znanej z video do "Drugs & The Internet". Gra jest dostępna na komputery i przeglądarki telefonów, a nowe poziomy będą dodawane razem z publikacją kolejnych singli artysty.

Lauv objawił się światu singlem "I'm so tired.", który był do tej pory odsłuchany w sieci ponad 500 milionów razy.

MYSTIC PRODUCTION

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 147 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj