13 stycznia 2020 13:24
Dwunastu wykonawców zgłosiło swoje płyty do naszego plebiscytu Werbel 2019. Termin upłynął 10 stycznia, do dziś czekaliśmy na zgłoszenia nadesłane pocztą. To 11 edycja konkursu muzycznego Polskiego Radia Rzeszów na…

[AKTUALIZACJA]

Ze względów technicznych koncert Justyna Steczkowska - Maria Magdalena "All Is One Tour" zostaje przeniesiony na dzień 28 października. Miejsce i godzina koncertu - bez zmian. Bilety i zaproszenia na wydarzenie zachowują ważność

Royal Concert zaprasza: Justyna Steczkowska - Maria Magdalena "All Is One Tour" z towarzyszeniem Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej oraz Jakub Rene Kosik.

"Maria Magdalena", to najnowsza płyta Justyny Steczkowskiej, której producentem jest Daniel Heath pracujący w Los Angeles i odpowiedzialny za największe sukcesy Lany Del Ray.

Na płycie "Maria Magdalena" znajdziemy 12 kompozycji Justyny Steczkowskiej i Jakuba Rene Kosika, które są rzadko spotykanym połączeniem muzyki klubowej z wielką orkiestrą smyczkową. To przepiękna, pełna magii muzyczna podróż.

Jak mówi sama artystka: „‚Maria Magdalena’ to opowieść o wędrówce duszy, zaklęta w smyczkowych brzmieniach, do której zaprosiłam Polską Orkiestrę Muzyki Filmowej. Tworzenie dźwięków dla tak dużej orkiestry na moich własnych skrzypcach sprawiło mi ogrom radości i przypomniało o muzycznych korzeniach.
Cieszę się, że udało mi się spotkać na swojej muzycznej drodze z Danielem Heathem. Podziwiałam od dawna jego muzyczny talent i niecodzienną wrażliwość, więc kiedy zadzwonił i powiedział, że płyta "Maria Magdalena" go zaczarowała i ma w sobie ogromny potencjał oraz zaprosił mnie do swojego studia w Los Angeles, byłam szczęśliwa i dumna. To dla mnie duże wyzwanie i nowy krok na mojej muzycznej drodze”.

Trasa koncertowa składająca się z 10 koncertów i będzie nie tylko niezwykłą muzyczną podróżą, ale też magicznym widowiskiem, które przeniesie słuchacza w inny wymiar rzeczywistości.

28 października 2019 r. o godz. 20.00 w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie, zaproszenia na koncert do zdobycia w audycji "W dobrym tonie".

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 133 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj