Twenty Øne Piløts opublikowali oficjalny teledysk do singla "The Hype". Reżyserią zajęli się stali współpracownicy duetu - Andrew Donoho i Reel Bear Media.
Klip do "The Hype" ukazuje się niedługo po tym, jak ogłoszono, że każdy utwór z krążka "Vessel" pokrył się w USA złotem, platyną bądź wielokrotną platyną. Ostatnim kawałkiem, który przekroczył złoty próg był "Truce".

Pochodzący z 2015 roku longplay "Blurryface" był pierwszym w cyfrowej erze, któremu w 2018 roku udało się takie osiągnięcie. Tym samym duet z Columbus w stanie Ohio jest pierwszym wykonawcą, którego dwa albumy osiągnęły taki status. Razem "Vessel" i "Blurryface" zgromadziły 8 miliardów streamów.

Twenty Øne Piløts niedawno wypuścili subtelnie zaaranżowane nagranie "Cut My Lip (40.6782°N, 73.9442° W)" pochodzące z "Location Sessions" i będące następcą kawałka "Chlorine (19.4326° N, 99.1332° W)".
Wcześniej zespół opublikował teledysk do singla "Chlorine", który nakręcił Reel Bear Media. Numer pochodzi z albumu "Trench", który wywołał niemałe zamieszanie, gdy ukazał się w październiku ubiegłego roku. Płyta pokryła się m. in. w Stanach Zjednoczonych i Polsce złotem. Tylko w pierwszym tygodniu rozeszła się w nakładzie 175 tysięcy egzemplarzy. Ponadto, "Trench", który w tydzień po premierze miał 52 miliony streamów, był w USA najchętniej odsłuchiwanym w ciągu tygodnia rockowym albumem. Na całym świecie longplay zgromadził 110 milionów streamów, a także dotarł do top 5 list sprzedaży w USA, Wielkiej Brytanii, Belgii, Kanadzie, Finlandii, Niemczech, Irlandii, Włoszech, Norwegii, Szkocji i Szwecji oraz na 1. miejsce w Australii, Nowej Zelandii i Holandii.

Z wydawnictwa pochodzi przebój "Jumpsuit" - najszybciej awansujący kawałek na liście "Alternative Songs" Billboardu, który zapewnił duetowi czwartą nominację do Grammy (w kategorii Najlepsza rockowa piosenka). W zestawie znalazły się ponadto numery "Nico And The Niners", "Levitate", czy "My Blood".

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 282 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj