Utwór pochodzi z najnowszego albumu artystki – „Head Above Water” który ukazał się 15 lutego, po 5 latach przerwy. Dziś singel „I Fell In Love With The Devil” trafia do stacji radiowych a już 8 lipca ukaże się wideoklip!

„Lavigne wokalnie nigdy nie brzmiała tak dobrze jak dziś” – Rolling Stone.  „To triumfalny powrót Avril Lavigne, nowe wydanie wokalnie i tekstowo nawiązuje do jej najlepszych nagrań!” – Idolator

W 2014 roku w wyniku ugryzienia przez kleszcza, Avril zachorowała na boreliozę. „Pięć lat temu po wydaniu albumu zniknęłam. Ostatnie lata spędziłam na walce z boreliozą. To były najgorszy czas w moim życiu, zarówno fizycznie jak i emocjonalnie. Przekułam swoją walkę w muzykę. Pisałam piosenki w łóżku i na kanapie" – komentuje na łamach Billboard. „Byłam przykuta do łóżka przez dwa lata. Zabić kleszcza jest łatwo, wystarczy antybiotyk, ale jest to bardzo sprytny robak. Zmienia się w torbiel, więc trzeba brać jeszcze inne antybiotyki. Byłam przez długi czas źle diagnozowana i bardzo cierpiałam.” – wspomina.

Historię swojej walki z boreliozą artyska ukazuje w utworze „Head Above Water”, który został opublikowany we wrześniu zeszłego roku.

Dwa oficjalne single które również się w ubiegłym roku: „Tell Me It’s Over” oraz „Dumb Blonde” w którym wystąpiła Nick Minaj, błyskawicznie zdobyły dużą popularność na platformach streamingowych oraz Youtube, co od początku zwiastowało wielki muzyczny come back.

Avril Lavigne ogłosiła również trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych w którą wyruszy we wrześniu! Artystka jest założycielką fundacji która wspiera osoby ciężko chore. Część przychodów z tej trasy przeznaczy na wsparcie osób cierpiących na boreliozę oraz inne poważne choroby i dysfunkcje.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 548 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj