Po teledyskach do piosenek "A gdyby tak pójść w tango" i "Daj mi tę noc" artyści prezentują kolejną część historii, "Na sen", bo po dansingu zawsze przychodzi pora na ostatni tej nocy, przedsenny taniec. Ona i on kołyszą się, chwieją i walczą, świat w jego oczach wiruje, rozmazuje się i fluktuuje, a wszystko to w rytmie onirycznej i zmysłowej bossa novy. Twórcą klipu, podobnie jak dwóch poprzednich, jest Sebastian Juszczyk z Juzz Media. Wystąpili w nim znany już z "Daj mi tę noc" tancerz, Gryź Gruz oraz aktorka, Wioletta Kopańska. 

BABU KRÓL & SMUTNE PIOSENKI - Na Sen (official video)


"Nowa Fala to wielki powrót, szeroki nurt, który ma porwać cały kraj; Polskiego Dansingu - wieloletniej tradycji, czy wręcz instytucji, typowej dla naszej szerokości geograficznej formy zabawy, która miała cały swój zestaw kulturowych artefaktów. W narodzie wciąż jest tęsknota za dancingiem - i to nie tylko u starszych przedstawicieli nacji." Paulina Frąckowiak (Smutne Piosenki) 

"Nowa Fala Polskiego Dansingu vol. 1 & 2" składa się z części pierwszej (vol. 1) prezentującej autorskie utwory oraz drugiej (vol. 2) z coverami polskich i zagranicznych piosenek z dansingową historią.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 203 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj