Agnieszka Twardowska wygrała XV jubileuszowy Hartbex Carpathia Festival
fot. mm

Agnieszka Twardowska z Bydgoszczy wygrała XV jubileuszowy Hartbex Carpathia Festival w Rzeszowie. Jury, w którego skład wchodzili m.in. Halina Frąckowiak, Onute Żukiene z Litwy, Marek Kościkiewicz i prof. Anna Janosz wybrało spośród uczestników 10 laureatów, którzy otrzymali wyróżnienia i nagrody pieniężne.

Grand Prix o wartości 20 000 zł zdobyła Agnieszka Twardowska z Bydgoszczy za piosenkę własnej kompozycji pt. „Rozanielony”. Artystka znana jest z wielu programów telewizyjnych jak „Twoja twarz brzmi znajomo” czy „The Voice Of Poland”.

Pierwsze miejsce i nominację do Festiwalu „Kaunas Talent” na Litwie zdobyła Oliwia Skóra z Rzeszowa za piosenkę „Niewinnie”, miejsce drugie za piosenkę „Pogladom” zajęła Maria Trusz z Ukrainy, a trzecie Klaudia Kulawik za utwór „Maybe Today”.

W sobotę gościem specjalnym festiwalu była Halina Frąckowiak, a dziś na festiwalowej scenie wystąpił Michał Szpak.

Więcej na temat Hartbex Carpathia Festival 2019 usłyszą Państwo na naszej antenie w poniedziałkowym programie „W dobrym tonie”.

Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Czytany 705 razy

Artykuły powiązane

1 komentarz

  • Observator 20 Maj, 2019

    Widać na foto, że tu głównie jeden z panów kandydatów niby "bezpartyjny" promuje się na równi z artystami festiwalu. Dlaczego nie ma tu najważniejszej Osoby tj. twórczyni i organizatorki Festiwalu Pani Anny Czenczek, której należą się szczególne ukłony i podziękowania!!!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj