Ostatnie chwile na zgłoszenie się do konkursu piosenek Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego
Plakat

3 dni zostały na zgłoszenie się do konkursu piosenek Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego - to jeden z elementów organizowanego przez nas Dino Top Festival. Impreza odbędzie się 31 maja i 1 czerwca w Sędziszowie Małopolskim

Soliści i zespoły, które chcą się zmierzyć z utworami zaśpiewanymi przez Annę Jantar lub skomponowanymi przez Jarosława Kukulskiego muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej dinotopfestival.pl. Termin mija o północy z niedzieli na poniedziałek

Na laureatów konkursu czekają nagrody. Zwycięzca wystąpi na głównej scenie festiwalowej, będzie mógł też skorzystać z 20 godzin w naszym studiu nagrań, a TVP Rzeszów zrealizuje mu teledysk. Zdobywca 2 miejsca otrzyma 2 tys. zł od Radia Rzeszów. Nagrodę za 3 miejsce funduje samorząd Sędziszowa - to 1,5 tys. zł.

Konkursowemu jury w którym zasiądą m.in podkarpaccy muzycy Andrzej Wiśniowski i Piotr Nowak przewodniczy red. Elżbieta Lewicka.

Dino Top Festival odbędzie się po raz trzeci. W tym roku nie jak poprzednio na stadionie miejskim, a na odnowionym Małym Rynku w Sędziszowie Małopolskim. Gwiazdą imprezy będzie Maryla Rodowicz.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Czytany 192 razy

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj