De Mono Marka Kościkiewicza powraca z nowym teledyskiem. Wideo powstało do utworu "Jeśli ją kochasz" z ostatniej płyty grupy "Enter".

Autorem słów do piosenki jest Marek Kościkiewicz. Muzykę gitarzysta stworzył wspólnie z kolegami z zespołu: Wojtkiem Wójcickim i Łukaszem Przesmyckim.

Jeśli ją kochasz to nagranie, w którym formacja nawiązuje do swoich korzeni. Kojarzyć się może z pierwszym przebojem "Kochać inaczej".

De Mono - Jeśli ją kochasz

Za realizację klipu odpowiada studio Positive Flow, a wyreżyserował go Marek Kremer współpracujący wcześniej z zespołem m.in. przy teledysku do utworu "Drzewa".

To bardzo osobista piosenka. Mówi o tym, że o miłość trzeba dbać i ją pielęgnować. Oddawać drugiej osobie wszystko co najpiękniejsze, a także aby nie bać się okazywać naszych uczuć. Kochać bezwarunkowo. Teledysk, który Marek Kremer nakręcił do utworu to intymny i romantyczny obraz. Ale czy nie takie właśnie powinno być uczucie? - powiedział Marek Kościkiewicz.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 111 razy
Etykiety

Artykuły powiązane

 • 08 Kwi, 2019
  "After The Landslide" - Matt Simons
  "After The Landslide" - Matt Simons
  „Open Up” promuje najnowsze wydawnictwo Matta „After The Landslide”. Trzeci album pochodzącego z Brooklynu wokalisty, songwritera oraz multiinstrumentalisty. Płyta ukazała się nakładem...
 • 20 Mar, 2019
  6 podwójnych zaproszeń na koncert Happysad
  6 podwójnych zaproszeń na koncert Happysad
  Rośnie zainteresowanie koncertem Happysad w naszej rozgłośni. Do rozdania zostały nam już ostatnie podwójne zaproszenia, które są do zdobycia w...
 • 20 Mar, 2019
  Two Door Cinema Club powraca z nowym singlem „Talk“
  Two Door Cinema Club powraca z nowym singlem „Talk“
  Two Door Cinema Club powraca z nowym singlem „Talk“. Kompozycja została zarejestrowana i wyprodukowana w Londynie i Los Angeles pod...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj