Już 26 stycznia o godz. 18:00 na portalu youtube.com odbędzie się premiera piosenki pt. „Niewinnie” do słów i muzyki Marka Kościkiewicza, która powstała z okazji 20-lecia działalności artystycznej Anny Czenczek – dyrektor Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie oraz pomysłodawczyni i dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Carpathia Festival”. Uczniowie CSW w Rzeszowie, zgłoszeni i przygotowani przez Annę Czenczek, wyśpiewali już ponad 900 najwyższych nagród na festiwalach i w programach telewizyjnych: https://www.csw.info.pl/o-nas/osiagniecia.

Utwór zaśpiewa Oliwia Skóra – uczennica, która od 12 lat kształci się wokalnie pod kierunkiem Anny Czenczek.
Na naszej antenie będzie okazja usłyszeć utwór przedpremierowo w programie Macieja Gnatowskiego pt. „W dobrym tonie”.
Śpiew: Oliwia Skóra
Słowa i muzyka: Marek Kościkiewicz
Producent / Wydawca: Anna Czenczek / Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie
Aranżacja, programming, produkcja muzyczna: Tomasz Filipczak
Przygotowanie wokalne: Anna Czenczek

Fortepian: Tomasz Filipczak
Gitary: Jan Malecha
Perkusja: Przemysław Kuczyński

Chórki: artyści Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie w składzie: Marcelina Bobeł, Joanna Chmiel, Patrycja Jurek, Milena Pelc, Julia Różańska, Klaudia Zarzycka

Anna Czenczek jest dyrektorką Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, pomysłodawczynią i dyrektorką Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival", doktorantką w dziedzinie sztuki muzycznej, międzynarodową jurorką, muzykiem, wokalistką, aranżerką wokalną, producentką, animatorką kultury, laureatką wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów wokalnych, nauczycielką emisji głosu, polską przedstawicielką Międzynarodowej Organizacji TV z siedzibą na Malcie, skupiającej producentów muzycznych, artystów i dyrektorów największych festiwali z całego świata. Zasiada w jury międzynarodowych, ogólnopolskich i regionalnych festiwali muzycznych, konkursów i przeglądów. Współpracuje ze znanymi artystami polskiej estrady oraz instytucjami kultury na terenie całego kraju i za granicą.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Kliknij aby powiększyć fotografię Anna Czenczek - due.jpg
Anna Czenczek
Czytany 333 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj