To będzie już jubileuszowa 10. edycja plebiscytu „Nagroda Muzyczna Polskiego Radia Rzeszów WERBEL 2018”.

Z tej okazji postanowiliśmy porozmawiać z wszystkimi, którzy do tej pory zdobyli statuetkę.

Dziś wywiad z Kortezem. Jego debiutancki album „Bumerang”, który ukazał się jesienią 2015 roku, został doceniony przez jury Werbla. Płyta otrzymała również Fryderyka, znalazła się w większości muzycznych podsumowań, była jednym z najchętniej kupowanych albumów 2015 i 2016 roku. Do dnia dzisiejszego nakład „Bumeranga” przekroczył 100 tysięcy egzemplarzy, co jest nieosiągalnym wynikiem dla większości, polskich artystów.

Kortez ma na koncie 2 płyty, kilka EP-ek i singli. Jego koncerty cieszą się ogromną popularnością, większość z nich sprzedaje się w trybie ekspresowym.

O swojej drodze do domu, porażkach i sukcesach, planach związanych z trzecim albumem, Kortez opowiedział Andrzejowi Sroce.

Kortez o porażkach, sukcesach, planach... i drodze do domu

 

Zapraszamy wszystkich artystów z Podkarpacia do udziału w corocznym plebiscycie "Nagroda Muzyczna Polskiego Radia Rzeszów WERBEL 2018".

Jeżeli posiadasz autorskie nagranie płyty z 2018 roku prześlij do nas zgłoszenie wraz z nagranym materiałem. Do zdobycia atrakcyjne nagrody i sesja nagraniowa w studiu Radia Rzeszów.

Laureaci wystąpią podczas jubileuszowej gali 22 lutego 2019.

Czekamy na Wasze zgłoszenia do 10 stycznia 2019 roku.

Regulamin plebiscytu

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Czytany 887 razy
Etykiety

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj