Daria Zawiałow na Open'er Festival!
fot. archiwum

Daria Zawiałow wystąpi na tegorocznej edycji Open’er Festival! Daria pojawi się na scenie obok takich artystów jak: Solange czy Foo Fighters.

Był to jeden z bardziej wyczekiwanych debiutów płytowych tego roku. A Daria Zawiałow stale jest bacznie obserwowana przez środowisko dziennikarzy muzycznych. Jak widać – mimo młodego wieku – udało jej się osiągnąć zamierzony cel i wydać album, który zebrał bardzo dobre opinie nie tylko wśród fanów, ale również wśród dziennikarzy muzycznych. Płyta „A kysz!” ukazała się 3 marca, a już po pierwszym tygodniu sprzedaży zadebiutowała na 7 miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży.  Daria przygotowuje się właśnie do jesiennej trasy koncertowej, ale wcześniej pojawi się m.in. na Co Jest Grane 24Festival oraz na Opene’er Festival.

Daria Zawiałow to młoda artystka z duszą buntowniczki. Sama pisze teksty i w dużym stopniu angażuje się również w komponowanie swoich utworów. To nowy silny rockowy głos na polskiej scenie muzycznej. Artystka szturmem zdobyła sympatię słuchaczy - jej single "Malinowy Chruśniak" oraz "Kundel Bury" mają łącznie ok. 3 miliony wyświetleń na YouTube. Kolejny teledysk Darii światło dzienne ukaże się już niebawem!

Polskie Radio Rzeszów gościło Darię Zawiałow w ostatni piątek (24.03). Artystka dała wspaniały koncert na deskach naszej sceny. Fotogalerię z występu Darii w Polskim Radiu Rzeszów można zobaczyć TUTAJ

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 545 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj