Rockowa Noc - zaczęła się walka o nagrodę publiczności
Ubiegłoroczni zwycięzcy - SKAZANI fot. Archiwum

O godz. 14 uruchomiliśmy głosowanie w plebiscycie na nagrodę publiczności rzeszowskiego festiwalu Rockowa Noc. Odbędzie się on w następną sobotę - 22 września.

Rockowa Noc to konkurs dla młodych zespołów, które nie mają kontraktów z wytwórniami fonograficznymi. Odbywa się po raz 13

Do imprezy zgłosiło się 27 grup z całego kraju. 5  finalistów wyłoniło jury.  To 2 zespoły z Krakowa K.A.C  i Mr Moon, grupa Insist z Leżajska, Royal Age z Warszawy i Panta Koina z Lublina. Szóstym finalistą jest zwycięzca mniejszego rzeszowskiego przeglądu Triolkowe Konfrontacje - Fern Eyes.

SZCZEGÓŁY GŁOSOWANIA TUTAJ 

Sylwetki finalistów na stronie rockowanoc.pl

Rozstrzygnięcie plebiscytu nastąpi podczas finału festiwalu na rzeszowskich Bulwarach, Impreza zaczyna się 22 września o godz. 16. Zespoły zaprezentują po dwa utwory oraz dodatkowo własną interpretację piosenki z repertuaru Tadeusza Nalepy i jego grup Blackout i Breakout. 

Główną nagrodę przyzna  jury, któremu przewodniczył będzie legendarny wokalista grupy TSA Marek Piekarczyk. Walka toczy się o statuetki "Nalepy" i nagranie w profesjonalnym studio. Zwycięzca jest też gościem kolejnej edycji festiwalu. 

Poza finalistami podczas koncertu usłyszymy zespół Skazani z Bochni - który wygrał w ubiegłym roku,  rzeszowską grupę Brown i gwiazdę wieczoru, zespół ILLUSION

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 278 razy
Etykiety

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Polskie Radio Rzeszów

Adres:
Zamkowa 3
35-032 Rzeszów
Telefon:
+48 17 852 15 01
Faks:
+48 17 875 05 03

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

Antena: + 48 17 222 22 22

Newsroom: +48 17 875 01 50

Studia terenowe

Ostatnie komentarze

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj