Formacja Czarno-Czarni w tym roku świętuje swoje 20-lecie. Z tej okazji zespół planuje wydanie płyty "Francuska miłość", a promującym ją singlem będzie utwór "Stołówkowe love". Czarno-Czarni przy wsparciu Centrum Historii Zajezdnia przygotował akcję specjalną i zaprasza wszystkich do współtworzenia teledysku nowego utworu. Podziel się swoim zdjęciem i... zostań reżyserem teledysku nowego utworu Czarno-Czarnych "Stołówkowe love".

Autorzy takich przebojów jak "Nogi", "Jedzą rybę" czy "Nie choruj” wzywają fanów na pomoc. Doktor, Dżej Dżej i spółka przygotowują się do wydania kolejnej płyty Czarno-Czarnych. Album zapowiada nostalgiczno-komiczny utwór "Stołówkowe love", do którego teledysk stworzą sami sympatycy zespołu.

Pomysł jest prosty, a jak wiadomo – najlepsze są najprostsze rozwiązania. "Stołówkowe love", nowy singiel, który już od kilku tygodni podbija listy przebojów potrzebuje unikatowego teledysku. Zespół, wychodząc naprzeciw idei "zrób to sam" zaprasza swoich fanów do wzięcia udziału w zabawie współtworzenia klipu. Jak to możliwe?

Wskrzeszając ducha PRL-u i niepowtarzalny klimat najróżniejszych stołówek, bufetów i barów mlecznych z tamtego okresu, Czarno-Czarni zachęcają do nadsyłania fotografii przedstawiających te zwykłe-niezwykłe miejsca spotkań Polaków. Każdy z nas przecież zna taki kultowy lokal, a niektóre z nich przetrwały do dziś!

Zachęcamy do przeszukania swoich prywatnych archiwów, przeglądnięcia zakurzonych albumów albo zrobienia zdjęcia Waszego ulubionego miejsca, koniecznie baru mlecznego, stołówki, lokalnego bistro i wysłanie go na adres zdjęTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź na adres pocztowy Centrum Historii Zajezdnia: ul. Grabiszyńska 184, Wrocław 53-235.

Na podstawie nadesłanych zdjęć powstanie teledysk do "Stołówkowe love", a każdy z nadawców fotografii stanie się jego współtwórcą. To jednak nie koniec. Wszyscy autorzy nadesłanych zdjęć zostaną wyróżnieni w napisach końcowych teledysku. Zdjęcia będą zbierane od 5 do 31 kwietnia. Teledysk powstanie kilka tygodni później.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 613 razy
Etykiety

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj