Konkurs na własną wersję singla Darii Zawiałow
Daria Zawiałow wraz z zespołem oraz słuchaczami w studiu koncertowym Polskiego Radia Rzeszów fot. archiwum

„DARIA ZAWIAŁOW 2TRACK CONTEST” to konkurs Sony Music organizowany we współpracy z platformą producenta muzycznego Bogdana Kondrackiego – 2Track.pro. Konkurs polega na stworzeniu własnej partii instrumentalnej do wokalu Darii Zawiałow w utworze „Kundel bury”.

Konkurs potrwa do 23 kwietnia. Laureatów wyłoni jury, w skład którego wejdą przedstawiciele wytwórni Sony Music, portalu 2Track oraz artystka. Zwycięski rework zostanie wydany cyfrowo, a jego twórca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł. Organizatorzy ufundowali również kolekcję winyli dla zdobywcy drugiego miejsca oraz nagrody dodatkowe w postaci półrocznej subskrypcji w TIDAL dla miejsc numer 2 i 3.

„Kundel bury” to singiel Darii Zawiałow, który promuje jej tegoroczny debiut. Album „A KYSZ!” na półki sklepowe trafił 3 marca, debiutując na 7. miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży! Była to jedna z bardziej wyczekiwanych premier płytowych tego roku. Mimo młodego wieku Darii udało się osiągnąć sukces i nagrać album, który został świetnie przyjęty przez fanów i media.

Polskie Radio Rzeszów gościło Darię Zawiałow w ostatni piątek (24.03). Artystka dała wspaniały koncert na deskach naszej sceny. Fotogalerię z występu Darii w Polskim Radiu Rzeszów można zobaczyć TUTAJ

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 509 razy
Etykiety

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj