BrainStorm wypuścił klip do “Nothing Lasts Forever”, drugiego singla promującego najnowszy album “About the Boy Who Plays the Tin Drum”. Teledysk o barwnej, cyrkowej estetyce został wyreżyserowany przez łotewskiego reżysera Papa Chi.

“To historia, która nawiązuje do naszych własnych życiowych doświadczeń, symboliczne odniesienie. Dziewczyna zaprasza bohatera do wzięcia udziału w grze planszowej “Cyrk”, ale ten nie radzi sobie zbyt dobrze. Wspina się na kolejne schody, po czym spada, próbuje od nowa i znów ponosi porażkę... Członkowie zespołu rzucają kośćmi, a wynik decyduje o losie bohaterów. Życie to cyrk, a cyrk to życie” - twierdzą muzycy.

Tekst piosenki opowiada o przemijaniu, walce z własnymi słabościami, ale także o wsparciu i nadziei, którą niosą relacje z drugim człowiekiem. “Już podczas nagrywania “Nothing Lasts Forever” czuliśmy, że będzie to coś więcej niż kolejna piosenka z albumu. (...) Mamy nadzieję, że ten utwór zostanie z nami na długo” - powiedział wokalista Renars Kaupers.

Singiel pochodzi z nowego album “About the Boy Who Plays the Tin Drum”, który będzie można usłyszeć w Polsce na żywo na początku przyszłego roku.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Czytany 249 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj