Dino Top Festival 2018 za nami
fot. archiwum

Druga edycja Dino Top Festival za nami.

Impreza rozpoczęła się w piątek na sędziszowskim rynku od rywalizacji między młodymi uczestnikami konkursu na najlepsze wykonanie piosenek Zbigniewa Wodeckiego. Później na scenie pojawił się Gang Olsena, a wieczór zakończył występ Beaty Lerach.

Drugi dzień festiwalu odbywał się już na stadionie, gdzie poznaliśmy zwycięzcę piątkowych rywalizacji. 20-godzinną sesję nagraniową w studiu w Polskim Radiu Rzeszów wygrała Oliwia Skóra. Drugie miejsce w konkursie zajął Kamil Kiliam, trzecia była Małgorzata Oleszko. Później na scenie pojawiły się gwiazdy wieczoru: Sebastian Riedel z grupą Cree oraz Małgorzata Ostrowska. Niespodzianką dla uczestników imprezy był wspólny występ Ostrowskiej i wokalisty KSU Siczki (Eugeniusz Olejarczyk), podczas którego zaśpiewali m.in. utwór "Moje Bieszczady".

W ostatni dzień festiwalu dla uczczenia 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę odbył się koncert pieśni patriotycznych "Panny Wyklęte, Panny Sprawiedliwe" wykonany przez Maleo Reggae Rockers i Marikę. Wydarzenie zakończył występ zespołu Fabryka.

Była to już druga edycja imprezy organizowanej wspólnie przez Polskie Radio Rzeszów, Telewizję Polską i miasto Sędziszów Małopolski. 

Pozdrowienia dla uczestników i gratulacje dla organizatorów przesłali: Marszałek Sejmu Marek Kuchciński i wicepremier Beata Szydło

Dino Top Festival 2018

Fotogalerie ze wszystkich dni można obejrzeć tutaj:

Festiwal Dino Top 2018 Dzień Pierwszy

Festiwal Dino Top 2018 Dzień Drugi

Festiwal Dino Top 2018 Dzień Trzeci

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Czytany 1204 razy

Artykuły powiązane

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Potrzebujesz pomocy? kliknij tutaj